Sperm donasyonu tedavisine başlanmadan önce birtakım testler ve tetkikler yapılır. Tedavi öncesinde tsh, t3, t4, açlık kan şekeri, tam kan sayımı, HbsAg, Anti-HCV, HIV testlerinin sonuçları tedavi başarısında ciddi manada önem taşır.

Bu testlerin yapılmasının ardından uzman doktor tedavi planlamasını tecrübeleri doğrultusunda şekillendirir. Tedavi sürecinde çeşitli ekipman, donanım ve cihazlardan da yardım alınır. Bu yüzden tüp bebek merkezi cihaz imkanları da tedavi başarısında büyük bir öneme sahiptir. Kıbrıs tüp bebek merkezi seçiminde bu husus üzerinde bilhassa durmanız çok önemlidir. Merkezin kendi bünyesinde bulunan cihazlar, makineler son teknoloji ile donatılmış olmalıdır. Dünya genelinde bazı merkezlerin halen kullanmakta olduğu eski tip cihazların tedavi başarısını düşürebileceği akıllardan çıkarılmaması gereken faktörlerin başında gelmekte. 

Yumurta donasyonu tedavisi bayan kaynaklı kısırlık durumlarında yapılır. Bu arada yalnızca sorunlu olan tarafta tedavi yapılmaz. Partneri de gebeliğe hazır hale getirilir. Bunun içinde çeşitli aşılardan, ilaçlardan yararlanılır. Her geçen gün gelişen dünyamızda modern sistemlerle donatılmış tüp bebek merkezleri insanların tedavisi adına çok önemlidir. Merkez seçimi üzerinde yeterince durmanız gerektiğini her fırsatta belirttik. Merkezin yanı sıra; uzman doktorun ne yaptığını, nasıl hareket edeceğini bilmesi de fazlasıyla büyük bir önem taşır. Takdir edersiniz ki; tedavinin başarısında hemen her türlü rahatsızlık ve hastalıkta uzman doktorun bilgi ve birikimi fazlasıyla önemlidir. İnsanların neden rahatsızlık çektikleri hastalıkla ilgili şehir şehir doktor aradıklarını fark etmişsinizdir. Kıbrıs tüp bebek tedavisi yaptırmak isteyen çiftler için iyi bir seçim olacaktır. Dünya genelinde birçok bölge ve ülkeye bu konuda net bir tavır sergileyerek farkını ortaya koymayı başarmış olan Kıbrıs’ın gerçekten güzel bir bölge olduğunu belirtmek isteriz. Herkes için özel imkanların sunulduğu Kıbrıs’ta tedavi seçeneklerinin gerçekten sizleri memnun edeceğini ve mutlu sonuçlarla karşılaştıracağını söyleyebiliriz. Her çift için özel seçeneklerin sunulduğu Kıbrıs sizleri bekliyor olacak. 

Jin. Opr. Dr Mürüde Çakartaş Dağdelen alanında başarılı isimler arasında bulunuyor. Kıbrıs’ta ilk 3’e girebilecek bir isim olması nedeniyle rahatlıkla tavsiye edilebilir. Bireysel araştırmalarınızla geçmişi, kariyeri hakkında geniş bilgiler almanız mümkün. Kendi merkezinde bebek sahibi olmak isteyen çiftlere yardımcı olan uzman doktorun bilgi ve birikim bakımından yeterli seviyelerde olduğunu aklınızdan çıkarmayın. Ülkemizden Kıbrıs’a geçişlerin kolay olması pek çok çiftin ülkemizden Kıbrıs’ı tercih etmesine neden olmaktadır. Kıbrıs tüp bebek merkezi olarak iyi bir seçenek!

 

Kıbrıs’taki tüp bebek merkezlerinde modern tıbbın sunduğu son teknoloji kullanılarak birçok tedavi uygulanmaktadır. Bunları tüp bebek tedavisi, cinsiyet seçimi (cinsiyet belirleme), yumurta nakli (yumurta donasyonu), sperm nakli (sperm donasyonu)Devamı...

Hemen Ara