2016 Kıbrıs Tüp Bebek Fiyatları

Bunu Oyla
(1 Oy)

Tüp bebek tedavisinde fiyatlandırma, aslında her anne-baba adayı için değişkenlik göstermektedir. Bilindiği üzere tüp bebek uygulaması, belirli bir takım testler ve uzmanlarca tespit edilen ilaç dozajları ile kişiye özel yapılmaktadır. Haliyle, tedavinin yöntemine, ilaçların miktarı ve çeşidine bağlı olarak her anne-baba adayı için farklı fiyatlar çıkmaktadır.

        Kıbrıs’ta da yine tüp bebek fiyatları, doktorlar tarafından yapılan işleme ve kullanılan ilaçlara bağlı olarak yaklaşık 2,500 – 4000 Euro arasında değişmektedir.

        Bunların dışında Kıbrıs’ta tüp bebek fiyatlarını etkileyebilecek diğer faktörler ise, uygulanacak yöntemlerin modernliği, tüp bebek merkezinin hizmet kalitesi, bünyesinde barındırdığı uzman doktorlarıdır diyebiliriz. Kaliteli, güvenli ve başarı odaklı yapılan tüp bebek uygulamasının ve uygulama sonrasında elde edilen başarının karşılığı olarak bakıldığında tüp bebek uygulaması söylendiği gibi pahalı değildir. Farklı tedavi yöntemleri ve onların daha düşük başarı oranlarını göz önünde bulundurursak, Kıbrıs’ta tüp bebek tedavisi hem düşük maliyetli, hem daha başarılıdır.

         Kıbrıs’taki merkezimizin tüp bebek tedavisi için fazlaca tercih edilir olmasının başlıca nedeni, modern, güvenli ve yüksek başarı oranına sahip uygulamalarımızdır. Bunun dışında Kıbrıs, hem sağlık hizmetiyle, hem tatil havasında geçirebileceğiniz tertemiz atmosferiyle sizin listenizin de en başında yer almalı.

Kıbrıs’taki tüp bebek merkezlerinde modern tıbbın sunduğu son teknoloji kullanılarak birçok tedavi uygulanmaktadır. Bunları tüp bebek tedavisi, cinsiyet seçimi (cinsiyet belirleme), yumurta nakli (yumurta donasyonu), sperm nakli (sperm donasyonu)Devamı...

Hemen Ara