Jin. Opr. Dr. Mürüde ÇAKARTAŞ DAĞDELEN


Doktor Bilgileri

İsim : Mürüde ÇAKARTAŞ DAĞDELEN

Doğum tarihi ve yılı : 1977/ KKTC

Ünvanı: Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanı

Yabancı Dili: İngilizce

Medeni Hali: Evli ve 2 çocuk sahibi

Öğrenim Durumu : Eğitim durumu, sırasıyla 1988-1994 Güzelyurt Türk Maarif Koleji, 1994-2001 Cerrahpaşa İngilizce tıp ve 2002-2008 Dokuzeylül Üniversitesi Tıp Fakültesi Kadın Hastalıkları ve Dogum Anabilim Dalını İzmir Araştırma Görevlisi olarak tamamlamıştır.

Çok iyi derecede İngilizce ve Almanca bilen doktorumuz, mezuniyetinden itibaren bir çok kaliteli hastane ve kilinikte görev almış deneyimlerine deneyim katarak alanında profosyonelleşmiştir. Van Kadın Dogum ve Çocuk Hastalıkları Hastanesi, Kadın Hastalıkları ve Dogum bölümünde, uzman doktor, Van ve İzmir illerinde özel kiliniklerde,Kadın Hastalıkları ve Dogum bölümünde, uzman doktor ve tüp bebek uzamanı olarak görev yapmıştır. Bundan ayrı olarak Ege Ünıversıtesı Hastahanesı İZMİR, HRS Hastahanesı ANKARA,Yedıtepe Unıversıte Hastahanesı İSTANBUL ‘da görevler yapmıştır.

Geçirdiği yoğun eğitim ve doktorluk görevinin yanı sıra, her zaman kendini geliştirmeyi ve teknolojik yeniliklerde deneyim kazanmayı hedefleyen doktorumuz, Bir çok kurs, kongre, panel ve sempozyumlara katılmış sertifikalar elde etmiştir.

Kıbrıs’taki tüp bebek merkezlerinde modern tıbbın sunduğu son teknoloji kullanılarak birçok tedavi uygulanmaktadır. Bunları tüp bebek tedavisi, cinsiyet seçimi (cinsiyet belirleme), yumurta nakli (yumurta donasyonu), sperm nakli (sperm donasyonu)Devamı...

Hemen Ara