Erkek kaynaklı problemlerde düşünülen sperm donasyonu sperm üretiminin gebelik için yetersiz kalması ya da hiç olmaması durumlarında uygulanılan bir tedavi biçimi olarak dikkat çekmekte. Kıbrıs’ta geniş bir özgürlük içerisinde dilediğiniz tedavi yöntemi ile hareket edebileceksiniz. Kıbrıs tüp bebek merkezi seçeneklerini iyice inceleyerek iyi bir seçim yapın ve ülkemizden çıkış yapmadan önce iletişime geçerek randevunuzu alın. 

 

Merkezleri tam manasıyla araştırmadan hiçbir şekilde hareket etmemenizde yarar bulunuyor. Doğru zamanda doğru sonuçlarla karşılaşmak istiyorsanız; gerçekten sizler için özel olarak hazırlanmış tedavi seçeneklerinden yararlanmalısınız. Kısırlık probleminizi aile içi çatışmalara sebep olacak duruma getirmenize hiç gerek bulunmuyor. Her türlü problemin çözümü günümüzde mevcut. Bilim insanlarının özverili çalışmaları neticesinde kısırlık problemine karşı bir tedavi yöntemi geliştirilmiştir. Yumurta donasyonu da geliştirilen modern tedavi yöntemlerinden birtanesi. Modern dünyamızda kısırlık problemine karşı bir çözümün bulunduğunu hiçbir zaman aklınızdan çıkarmayın. İleri düzeyde kısırlık problemi ile karşılaşan çiftler için dahil özel tedavi seçenekleri mevcut. Bu yüzden; karamsarlığa kapılmanıza hiç gerek bulunmuyor. Kıbrıs tüp bebek alanında sıra dışı bir bölge. Dünya genelindeki ülkelerin Kıbrıs’a bu alanda yetişmekte zorlandığını söyleyebiliriz. Avrupa ülkelerinde dahil bu durum söz konusu. Bu yüzden tüp bebek ve gebeliğe yardımcı tedavilere ihtiyacınız bulunuyor ise; tedavinize doğrudan Kıbrıs’ta başlamanızı öneririz. Kıbrıs’taki her merkez gerçekten kaliteli imkanlar sunuyor diye bir durum söz konusu değil. Bu yüzden; doğru merkez seçimi için araştırmalar yaparak hareket etmenizde yarar bulunuyor. Gebeliğe yardımcı olabilecek ne kadar tedavi varsa hepsinin özgür bir biçimde yapılabildiği Kıbrıs eşinizle birlikte sizleri bekliyor olacaktır. Cinsiyet seçimi, sperm bankası gibi pek çok seçeneğin sizleri beklediğini aklınızdan çıkarmayın. 

 

Jin. Opr. Dr Mürüde Çakartaş Dağdelen yıllardır Kıbrıs’ta yapmış olduğu çalışmalarla isminden sıkça bahsettiren önemli isimlerden. Tedavi için kendinizi emanet edebileceğiniz bir insan arıyorsanız; kendisi sizler için uygun olacaktır. İnternet üzerinden iletişim bilgilerini araştırarak edinebilir, arayarak randevunuzu alabilirsiniz. Tedavi seçenekleri bakımından her türlü tedaviyi uygulayabilecek bir merkeze sahip olması tercih edilme yüzdesini kat ve kat yukarı noktalara taşıyor.

 

Kıbrıs’taki tüp bebek merkezlerinde modern tıbbın sunduğu son teknoloji kullanılarak birçok tedavi uygulanmaktadır. Bunları tüp bebek tedavisi, cinsiyet seçimi (cinsiyet belirleme), yumurta nakli (yumurta donasyonu), sperm nakli (sperm donasyonu)Devamı...

Hemen Ara