Yumurta Dondurma Tedavisi

Bunu Oyla
(1 Oy)

Yumurta dondurma işlemi, kariyer hedefleri sebebiyle hamilelik planlarını erteleyen, cerrahi müdahaleler nedeniyle yumurta üretkenliğini kaybeden, ileri yaşlarda evlenen, herhangi bir sebepten doğurganlık olasılığı azalmış olan tüm anne adayları için uygulanan bir yöntemdir.

Kıbrıs’taki merkezlerimizde yumurta dondurma işlemi, modern tıbbın verdiği imkanlar ve son teknoloji ile başarılı bir şekilde uygulanmaktadır.

Yumurta Dondurma Aşamaları

1.Aşama: Yumurta dondurma işlemi uygulanacak olan anne adayına, yumurta kalitesini olumsuz etkileyebilecek unsurlar hakkında bilgi verilir, uzak durması gerektiği izah edilir (sigara,alkol, uyuşturucu maddeler vs).

2.Aşama: Anne adayının adet döneminin 2.veya 3.gününde, yumurta sayısını ve kalitesini artıracak ilaç tedavisine başlanır.

3.Aşama: İlaç tedavisi ile yeterli olgunluğa ulaşan yumurtalar çatlatma iğnesi ile çatlatılarak toplama işlemi yapılır. 

4.Aşama: Toplanan yumurtalardan en uygun olanları seçilerek özel işlemlerle dondurularak işlem noktalanır. Dondurulan yumurtaların ömrü ortalama 3 yıldır. 

 

Yumurta Dondurma Fiyatları

Kıbrıs’ta yumurta dondurma ücretleri yaklaşık,  1.000 Euro – 4.000  Euro arasındadır. Bu fiyata ulaşım, transfer, konaklama gibi ücretler dahil değildir. Dilerseniz toplam fiyata dahil ederek hesaplanabilir.

 

Kıbrıs’taki tüp bebek merkezlerinde modern tıbbın sunduğu son teknoloji kullanılarak birçok tedavi uygulanmaktadır. Bunları tüp bebek tedavisi, cinsiyet seçimi (cinsiyet belirleme), yumurta nakli (yumurta donasyonu), sperm nakli (sperm donasyonu)Devamı...

Hemen Ara